Органічний туризм. Вам сподобається!

розміщено в: Без категорії | 1

9_1Органічний туризм або біо-туризм, агротуризм – це вид туризму, за якого відвідувач перебуває у безпосередньому контакту з сільськогосподарською діяльністю на органічних фермах.
Погодьтесь, все більше людей повертаються до органічного сільського господарства, тобто до господарства, де не використовуються будь-які пестициди чи синтетичні добрива. Методи органічного господарства – це підживлення компостом, перегноєм та іншої органіки, застосування біологічних препаратів, сівозміни, висів рослин для захисту сільськогосподарських культур від хвороб та шкідників.
Таж тенденція у використанні натуральних матеріалів при будівництві та ремонту помешкань. Адже такі матеріали, наDSC07113приклад, солома, дерево, глина, вапно, утворюють комфортний та здоровий для людини мікроклімат.

Саме тому наші гостьові будиночки збудовані з дерева, солом’яних тюків, саману, опоряджені натуральною глиняною штукатуркою, а для обігріву використовується пічне опалення.

“Органічна садиба “Екородина” з початка-середини літа пропонуватиме не тільки проживання, відпочинок та харчування на фермі, а й можливість взяти участь сільськогосподарській справі.
А крім того, оригінальна руська банька з березовими віниками, рибалка, гостинна піч, “зелений дах” екобудиночків, незвичайний ландшафт, самозбір органічних овочів та ягід, вечірний і ранковий спів пташок, таке близьке зоряне небо, і неміська нічна тиша…
Ми постараємось, щоб Вам сподобалось!

Одна відповідь

  1. Доброго дня!

    Скільки коштує доба відпочинку у вашому будиночку для двох-трьох?

Залишити відповідь