Європейські традиції в Україні – фірмові фермерські магазини.

розміщено в: Без категорії | 0

FRONT OF SHOPФірмові фермерські магазини мають велику популярність в Європі та США. І це не дивно, адже такі невеликі затишні магазинчики поза конкуренцією великих супер-макро-гіпермаркетів своєю неповторною атмосферою, унікальністю і, звичайно ж, індивідуальністю для кожного відвідувача.
Не остання причина вибору на користь продукції дрібних і середніх фермерських господарств, як правило, більш висока якість продукції. Адже саме якість, екологічність, оригінальна упаковка, відсутність нудних стандартів “продуктових монстрів” і ін., Крім ціни, дозволяє складати гідну конкуренцію останнім. Бо хіба завжди може фактор низької ціни продуктів супермаркетів замінити ту природну натуральність продуктів, наприклад, органічних господарств?
Звичайно, ні. “Гумова” полуниця, натерті воском яблука, “сирні” (і сумно, і смішно) продукти, соковмісні напої, що не псуються молоко, сосиски з мікроскопічним вмістом м’яса і т.д. І в світі, і в Україні результат співробітництво хімічної та харчової промисловостей видно кожному. Старше і середнє покоління ще пам’ятають наскільки різні від сучасних магазинних необроблені хімією овочі і фрукти, пам’ятають що таке справжнє молоко, справжній хліб.
Прикро за молодь, якій замість справжніх смаків дарів природи підсовують сумний муляж, і яка вже плутає підробку з оригіналом.
До речі, підтримка покупцем дрібних екогосподарств матиме позитивний як соціальний, так і економічний ефект. Адже увійти на полиці супермаркетів може дозволити собі далеко не кожен дрібний виробник. Велика частина невеликих господарств змушена здавати заготівельникам урожай за ціною в рази менше від роздрібної ціни магазину. Ось і виходить, що виробник виробляє, а заробляє продавець.
На наш погляд, у суспільства є великий запит на якісну органічну фермерську продукцію. І ми сподіваємося, що в найближчі роки нові фірмові магазини фермерів-виробників, а не посередників “купи-продай”, будуть радувати якістю своїх доступних товарів.

Залишити відповідь