Святий Миколай прибув з корисними солодощами

розміщено в: Без категорії | 0

 

Екородина_коллаж копія

Як ми й планували, 17 грудня ми допомагали Святому Миколаю розвозити подарунки… Місцем нашого призначення був Центр соціально-психологічної реабілітації в с. Копилів Макарівського району Київської області, де проживає 42 дитини.

На жаль, нам не випала нагода погратись з малечою і особисто кожній дитині вручити наші фірмові подаруночки – “живе” ягідне варення та імбирні медяники, бо вихованці затримались на заняттях. Однак, їх колектив вибрав “почесну делегацію” і уповноважив отримати на всіх приємні сюрпризи.

Яка чиста дитяча радість! А який інтерес в очах під час розгортання дарунків!

Ми познайомились та поспілкувалися з директором центру Ігорем Олександровичем і були приємно вражені, що дітки-сиріти не покинуті та не забуті ні державою, ні волонтерами. Центр має затишну, домашню атмосферу, а дітки доглянуті та жваві.

Також ми відкрили для себе, що стан подібних центрів реабілітації дітей-сиріт, розташованих на більшій відстані від мегаполісів, ніж будиночок в Копилові, набагато гірший. Тому на Різдвяні свята плануємо відвідати з сюрпризами і “далекі” будиночки.

Ми маємо за велику честь вирощувати на нашій садибі органічну малину, а згодом робити “живе” варення – цей корисний десерт і найсмачніші ліки від застуди. І нехай наші діти ростуть здорові та щасливі!

Залишити відповідь