7 переваг листопада або як врятуватись від осінньої депресії

розміщено в: Без категорії | 0

 

 

Депресія_5 копія

То як же врятувати себе від осінньої депресії? Гарний настрій – краща зброя і від недуг, і від хандри. Тож хочемо з Вами поділитись позитивом, який можна отримати від самого сірого місяця в році – листопада. Хоча, не такий вже він і сірий, якщо придивитисьдо нього уважніше Смайлик «smile»

1) В листопаді, на щастя, не спекотно. Повітря свіже – не те, що влітку. Пригадаймо липневу спеку під 40 градусів і докучливий кондиціонер, від якого то кашляєш, то чхаєш. А тепер зовсім по-іншому – справжня благодать.

2) Концентрація на роботі. Пригадаймо, як влітку не хотілось працювати. Або навесні, коли пробивались проліски чи зеленіла перша травичка. А зараз ні пролісків, ні травички, ні романтики. І про що в таку погоду можна думати, як не про роботу? Отож, працюймо ефективно і на результат!

3) А який кайф зайти після роботи в теплу квартиру! Ароматний чай, варення, улюблені капці, книжка…

4) … Вечори такі довгі, що дозволяють прочитати всі книги, які тільки цього й чекали багато місяців. Роботу зроблено ще вдень, спека не заважала, тож ввечері можна розслабитись на всі 100%…

5) І згадати, що скоро зима, Новий рік, відпустка так багато-багато днів. І подарунки. І ялинка. І сани або лижі. Лишилось ще зовсім-зовсім трохи.

6) А після цих солодких мрій добре виспапись. Ночі такі довгі і темні, що цим неодмінно варто скористатись!

7) А ще листопад – чудовий місяць. щоб довершити всі справи, які потрібно довершити, щоб ніяких тягарів не переносити з собою в Новий рік. Це як останній ривок перед фінішем. І навіть якщо сил не лишилось ні краплі – вони перед фінішем незрозуміло звідки беруться)

І пам’ятаймо, що як після ночі завжди наступає день і як після громовиці виходить сонце – так само і після мокрого листопаду на нас чекає чарівна (будемо дуже сподіватись на це) зима!

Залишити відповідь